Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık A.Ş

Bileşim A.Ş., 1987 yılında bağımsız bir yayıncılık şirketi olarak kurulmuştur. Bugün Bileşim A.Ş. bünyesinde yayımlanan Otomasyon, 3e Electrotech, Makinatek, BEST, İnşaat Dünyası ve Turizm Dünyası dergileri, ilgili sektörlerin profesyonellerine hizmet veren başlıca iletişim mecralarıdır. Yıllardır kesintisiz ve düzenli olarak olarak yayınlanmaktadırlar. 2013 yılından itibaren dergilerin tümü aynı zamanda dijital olarak da yayınlanmakta, yararlanmak isteyenler hem bilgisayarlarından, hem de mobil cihazlarından dergileri takip edebilmektedir.

DERGİLERİMİZ

Otomasyon Dergisi

Otomasyon Dergisi, Türkiye'nin otomasyon konusundaki ilk ve en köklü dergisidir. 1992 yılında "Türkiye’de Otomasyonsuz Fabrika Kalmasın" sloganıyla yola çıkan dergi, Türkiye endüstrisinin otomasyon konusunda bilgilendirilmesini kendisine misyon edinmiştir. Dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeleri anında okuruna iletmeyi, otomasyon alanında yapılacak yatırımların, doğru ve kârlı olabilmesi için yol gösterici bir rol oynamayı amaçlamıştır.

Best Dergisi

Best Dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan Best Dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

3e Electrotech

3e Electrotech Dergisi, enerji, elektrik ve elektronik sektörüne odaklanmış sektörel bir yayındır. Dergimiz, enerji, elektrik ve elektronik sektörleri içerisinde faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara kendi koşullarına uygun sistem, cihaz, donanım ve yöntemi seçebilmeleri için yol göstermeyi ve ileri ülkelerde uygulanan son yöntemleri, sektöre yeni giren ürünleri tanıtmayı, standartlardaki modernizasyondan okurları haberdar etmeyi amaçlamıştır.